Prolog

9. ledna 2012 v 20:00 | Natasha Bedlife |  Upíří škola 2
Tak a konečně je tu druhé pokračování Upíří školy. Tentokrát se většina děje bude odehrávat na královském dvoře a ještě jednom místě, které se dozvíte v závěru 1. kapitoly. Prolog je sice krátký, ale zato vám můžu slíbit, že na 1. kapitolu nebudete muset čekat tak dlouho. Skoro ji už nám totiž dopsanou.
Doufám, že se bude prolog líbit.
Natasha Bedlife
Prolog

Jmenuji se Nataša Slezsky. Jsem strážkyní královny Arii a důvodem rozpoutané války mezi Vampýry a Moiery. Jako poloupír jsem pro Vampýry zajímavý subjekt, ale pro Moirey překážka, které se musí co nejdříve zbavit. Ano, moji rodiče nebyli strážci, jak jsem si donedávna myslela spolu s ostatním světem, ale Upírka a člověk. Zdá se vám to nemožné? Mě se to taky zdálo nemožné. Upír a člověk by kvůli nějaké genetické odchylce neměli mít spolu děti, ale mým rodičům se to díky několika experimentům a velkému odhodlání nakonec podařilo. To byl také jeden z Dimitrijových důvodů dostat mě do postele. Chtěl stvořit "takových příšer" víc. Moje výjimečnost byla prozrazena po záchranné misi před královninou korunovací. Vyvolalo to velký rozruch a málem jsem skončila jako pokusný subjekt v Tarasově, ale Aria mě zachránila. Teď jí tedy dlužím život.

Poloupír se na první pohled od Upíra nijak neodlišuje. Je ale mnohem těžší ho zabít a jeho špičáky jsou menší než u Upíra. Ale asi jen o pár milimetrů. Jinak jsem stejná jako Upír.
A jak to nakonec dopadlo s mými přáteli? Cameron nakonec i se svým zraněním získal místo jako písař při důležitých zasedání a Elle je normálně Adrianova strážkyně. Dominik měl pohřeb teprve před týdnem a to z důvodu, že jeho rodiče se nemohli dostavit dříve.
Dimitrij mi už nenapsal, ale bylo mi jasné, že mě sleduje. Chce se pomstít. A já jsem kdykoliv připravená na konečný souboj.
Svět lidí je pro mě v tuhle chvíli nebezpečnější než pro Vampýry, takže Aria se zdržuje pouze na dvoře. Už několikrát jsem jí říkala, že to není potřeba, ale je tvrdohlavá. Obávám se, že za chvíli budu i já mít svoje vlastní strážce.
Organizace SOS sice utrpěla silné ztráty, ale přesto se pokouší infiltrovat do našeho světa. Zatím se nám je daří udržet za určitými hranicemi, ale všem je jasné, že někdo z Upírů nakonec přeběhne na druhou stranu a otevře jim zadní vrátka.
A tomu musíme předejít.
Můj nový život právě začíná...


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

S kým chcete v povídce vidět Natašu jako pár?

S Dimitrijem
S Adrianem
S Cameronem
S někým jiným

Komentáře

1 LussyNda LussyNda | Web | 9. ledna 2012 v 20:20 | Reagovat

juj :-) uz se teším na první kapitolku :-)

2 Hayley Hayley | Web | 9. ledna 2012 v 20:48 | Reagovat

Už  sa nemôžem dočkať 1.kapitoly :-D  :-D  :-D

3 C.V.O.K. C.V.O.K. | Web | 10. ledna 2012 v 15:19 | Reagovat

krátke ale poučné xD kto nečítal, vie čo bolo v prvom diele, kto čítal, vie ako sa veci "vyvinuli" :-)
LETS GO! My chceme prvú kapitolu =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama